од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Војна и мир“ театарска претстава во режија на Борис Лијешевиќ, продукција Народен театар Белград, Србија

August 17 @ 21:00

Details

Date:
August 17
Time:
21:00

Organizer

Venue

Долни Сарај Охрид

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе