од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Вардарски пастуви“-театарска претстава

01/12/2023 @ 20:00

Details

Date:
01/12/2023
Time:
20:00

Organizer

Venue

Театар комедија

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе