од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Бесачи“-театарска претстава

29/11/2023 @ 20:00

Details

Date:
29/11/2023
Time:
20:00

Organizer

Venue

Македонски народен театар

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе