од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Аида“-Џузепе Верди

May 31 @ 20:00 - 22:45

Details

Date:
May 31
Time:
20:00 - 22:45

Organizer

Venue

Национална опера и балет
Национална опера и балет
Скопје,
+ Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе