75-тиот роденден на УНЕСКО.Среќа што постои, особено во времето што претстои

од admin_kult

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе