Прес-конференција на министерката за култура, Бисера Костадиновска-Стојчевска

од admin_kult

Министерката за култура, Бисера Костадиновска-Стојчевска, денес (17.април) во Министерството за култура ќе одржи прес-конференција на тема, Универзална сала.

Го покануваме медиумите да ја проследи прес-конференцијата.

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе