Одлука за избор на кандидат за административен службеник

од admin_kult

Одлука за избор на кандидат за административен службеник

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе