Образец за наративен и финансиски извештај за проекти од национален интерес во културата во 2022 година за Национални установи и за други корисници

од admin_kult

Образец за наративен и финансиски извештај за проекти од национален интерес во културата во 2022 година за Национални установи и за други корисници

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе