ОБРАЗЕЦ ЗА НАРАТИВЕН И ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАЈ ЗА ПРОЕКТ ОД МАНИФЕСТАЦИЈАТА „КУЛТУРА ВО ЛЕТО “ ВО 2023 ГОДИНА

од admin_kult

ОБРАЗЕЦ ЗА НАРАТИВЕН И ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАЈ ЗА ПРОЕКТ ОД МАНИФЕСТАЦИЈАТА „КУЛТУРА ВО ЛЕТО “ ВО 2023 ГОДИНА

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе