Образец за наративен и финансиски извештај за проект од манифестацијата „Цртај на македонски јазик“ во 2023 година

од admin_kult

Образец за наративен и финансиски извештај за проект од манифестацијата „Цртај на македонски јазик“ во 2023 година

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе