ОБРАЗЕЦ ЗА ИЗВЕШТАЈ ЗА МАТЕРИЈАЛНИ ТРОШОЦИ 2023 ЗА НАЦИОНАЛНИ УСТАНОВИ

од admin_kult

ОБРАЗЕЦ ЗА ИЗВЕШТАЈ ЗА МАТЕРИЈАЛНИ ТРОШОЦИ 2023 ЗА НАЦИОНАЛНИ УСТАНОВИ

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе