ОБРАЗЕЦ ЗА ИЗВЕШТАЈ ЗА МАТЕРИЈАЛНИ ТРОШОЦИ ЗА РАБОТА НА НАЦИОНАЛНИ УСТАНОВИ 2024 ГОДИНА

од admin_kult

ОБРАЗЕЦ ЗА ИЗВЕШТАЈ ЗА МАТЕРИЈАЛНИ ТРОШОЦИ ЗА РАБОТА НА НАЦИОНАЛНИ УСТАНОВИ 2024 ГОДИНА

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе