ОБРАЗЕЦ ЗА ДОСТАВУВАЊЕ 3 (три) ПРИМЕРОЦИ ОД РЕАЛИЗИРАН ПРОЕКТ/ПУБЛИКАЦИЈА СЕКТОР ЗА КНИГА

од admin_kult

ОБРАЗЕЦ  ЗА ДОСТАВУВАЊЕ 3 (три) ПРИМЕРОЦИ ОД РЕАЛИЗИРАН ПРОЕКТ/ПУБЛИКАЦИЈА СЕКТОР ЗА КНИГА

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе