К О Н К У Р С за поддршка на стручно усовршување на дефицитарни кадри во областа на културата за 2024 година

од admin_kult

К О Н К У Р С за поддршка на стручно усовршување на дефицитарни кадри во областа на културата за 2024 година

ПРИЛОГ 1

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе