К О Н К У Р С за доделување на државната награда „Мито Хаџи Василев-Јасмин“за 2023 г.

од admin_kult

К О Н К У Р С за доделување на државната награда „Мито Хаџи Василев-Јасмин“ за 2023 г.

ПРИЈАВА за поднесување на државната награда „ Мито Хаџи Василев – Јасмин“ за 2023 година

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе