Критериуми, процедури и рокови за распределба на капитална дотација за инвестициони проекти во областа на културата за 2024 година

од admin_kult

Критериуми, процедури и рокови за распределба на капитална дотација за инвестициони проекти во областа на културата за 2024 година

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе