КОНКУРС за учество во финансирање на проекти за манифестацијата „Цртај на македонски јазик“ во 2024 година

од admin_kult

КОНКУРС

ПРИЈАВА

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе