КОНКУРС ЗА ОТКУП НА НЕОБЈАВЕН И НЕПОСТАВУВАН МАКЕДОНСКИ ДРАМСКИ ТЕКСТ

од admin_kult

Конкурс за откуп на необјавен и непоставуван македонски драмски текст

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе