КОНКУРС за доделување на државната награда „Св. Климент Охридски“ во 2023 година

од admin_kult

КОНКУРС за доделување на државната награда „Св. Климент Охридски“ во 2023 година

ПРИЈАВА за поднесување на иницијатива за државната награда „Св. Климент Охридски“ за 2023 година

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе