Конкурс за доделување на државната награда „11 Октомври“ во 2022 г.

од admin_kult

Конкурс за доделување на државната награда „11 Октомври“ во 2022 г.

ПРИЈАВА

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе