КЛАН ДЕБАТА – „ЕВРОПА СЕ ОБЕДИНИ, НА БАЛКАНОТ ОСТАНУВААТ РАЗЛИКИТЕ“ – гостување на министерката за култура Бисера Костадиновска-Стојчевска на ТВ Клан

од admin_kult

КЛАН ДЕБАТА – „ЕВРОПА СЕ ОБЕДИНИ, НА БАЛКАНОТ ОСТАНУВААТ РАЗЛИКИТЕ“ – гостување на министерката за култура Бисера Костадиновска-Стојчевска на ТВ Клан ЛИНК

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе