Информација за подносителите на пријави на конкурсите на Министерството за култура

од admin_kult

Министерството за култура ги информира подносителите на пријави за сите конкурси на Министерството за култура што се спроведуваа електронски преку Националниот портал е-услуги  дека решенијата за проектите што се избрани, односно одбиени, односно отфрлени, се прикачени на нивните  профили креирани на Националниот портал е-услуги, од каде што можат да ги преземат.

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе