Интервју на министерка за култура Бисера Kостадиновска-Стојчевска за Hybrid.mk

од admin_kult

Целото интервју  е достапно на следниот ЛИНК :

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе