Дневен ред од Тринаесеттата седница на Комисијата за управување со природното и културното наследство на Охридскиот регион

од admin_kult

ДНЕВЕН РЕД

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе