Teatrii“Komedisë” me shfaqjen “Nëhapsirë”

од admin_kult

Nëskenën e Teatrittë “Komedisë” më 5 dhe 6 Mars (e Premtedhe e Shtunë) me fillim në ora 19 do të shfaqet shfaqja “Në hapsirë”, në regjitë Andrej Cvetanovski.

Në shfaqe performojnë: Atanas Atanasovski, Tino Kostadinovski, Sergej Dimovski dhe Toni Denkovski.

Për shkak të situatës aktuale, biletat për këtë shfaqje do të mund të rezervohen vetëm nëpërmjet telefonit në biletarinë e Teatrit të “Komedisë” dhe të merren nga biletaria në periudhën kohore prej 10:00deri në 18:30 në ditën e shfaqjes.

 

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе