Promovimi i “Këngëve të filmit” nga Dejan Trajkoski në QKR

од admin_kult

Në hollin e Qendrës Kulturore Rinore (QKR) sot (e martë), 22 nëntor, në ora 20:00 do të bëhet promovimi i librit me poezi i “Këngëve të filmit” nga Dejan Trajkoski, botim i “Bata Press”.

Për librin do të diskutojnë Goce Smilevski dhe Dejan Trajkoski, ndërsa këngët nga libri do të interpretohen nga Pijan Slavej dhe Goce Jovanoski.

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе