Ministrja e Kulturës Irena Stefoska në BUK “Shën Klimenti i Ohrit”

од admin_kult

Ju njoftojmë se nesër më 25.08.2021 e mërkurë,me fillim në ora 11:00,ministrja e Kulturës Irena Stefoska do ta vizitojë BUK “Shën Klimenti i Ohrit”.

Qëllimi është të shpallen aktivitetet e planifikuara për revitalizimin e kësaj godine të rëndësishme nacionale.

Ftojmë gazetarë,kameramanë dhe fotoreporterë.

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе