Konkurs për ndarjen e kompensimeve mujore për artistët e pavarur për vitin 2021

од admin_kult

Konkurs për ndarjen e kompensimeve mujore për artistët e pavarur për vitin 2021

FLETËPARAQITJE

 

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе