Hyrja falas nesër në MSU me rastin e 11 Tetorit

од admin_kult

Muzeu i Artit Bashkëkohor – Shkup, me rastin e 11 Tetorit – Ditës së Kryengritjes Kombëtare, nesër do t’i hap dyert për të gjithë vizitorët. Hyrja për të gjithë vizitorët do të jetë falas.

Kuratorja jonë Bojana Janeva do të bëjë një shëtitje dhe një xhiro muzeale nga ora 13:00 deri në 14:00 për të gjithë vizitorët përmes ekspozitave aktuale, njoftoi MSU.

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе