Auto Ftesë për brifing me ministren  për kulturë Kostadinovska-Stojçevska

од admin_kult

Ministrja e Kulturës Bisera Kostinovska – Stojçevska nesër (2 nëntor) në Klubin e deputetëve me fillim nga ora 10 do të mbajë brifing për media.

Ftojmë kryeredaktorët e mediave dhe bashkëpunëtorët që raportojnë për tema nga fusha e kulturës.

Në brifing do të diskutohet për Konkurset vjetore nga fusha e kulturës që zgjasin deri më 6 nëntor, si dhe për tema të tjera aktuale nga kultura.

Njoftojmë se takimi është planifikuar të zhvillohet pa fotografi dhe pa kamera (off record).

Ju lutemi konfirmoni pjesëmarrjen tuaj në adresën elektronike: info@kultura.gov.mk.

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе