Formular për plan financiar për realizimin e Programës Vjetore për Institucionet Nacionale për vitin 2021

од admin_kult

Formular për plan financiar për realizimin e Programës Vjetore për Institucionet Nacionale për vitin 2021

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе