од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

19. Издание на традиционалната манифестација „Зимски салон“

February 9 @ 20:00

Details

Date:
February 9
Time:
20:00

Venue

Национална галерија на Република Северна Македонија

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе