од
Loading Events

« All Events

„Чудна случка со кучето во ноќта“-театарска претстава

February 23 @ 20:00

Details

Date:
February 23
Time:
20:00

Organizer

Venue

Драмски театар Скопје

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе