од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Чудесна терапија“-театарска претстава

January 21 @ 20:00

Details

Date:
January 21
Time:
20:00

Venue

Драмски театар

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе