од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Цртај на македонски јазик“-манифестација по повод промоција на проектот „Кул е кога COOL се пишува на кирилица“

24/09/2022 @ 17:00

Details

Date:
24/09/2022
Time:
17:00

Organizer

Venue

кафе-книжарница „Буква“

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе