од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Улиште“-филм (премиера)

March 23 @ 19:00

Details

Date:
March 23
Time:
19:00

Venue

НУ Центар за култура „Григор Прличев“-Охрид
Охрид, + Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе