од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Убавините на Италија“-изложба на фотографии од Архивот Алинари,Италија

March 28 @ 00:00

Details

Date:
March 28
Time:
00:00

Venue

Национална галерија на Република Северна Македонија

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе