од
Loading Events

« All Events

„Травијата“-Џузепе Верди

March 17 @ 20:00 - 22:10

Details

Date:
March 17
Time:
20:00 - 22:10

Organizer

Venue

Национална опера и балет
Национална опера и балет
Скопје,
+ Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе