од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Тектонски пореметувања-2“-изложба на минијатури од Зоран Арсовски- Бабата

20/05/2022 @ 19:00

Details

Date:
20/05/2022
Time:
19:00

Organizer

Venue

Ликовна галерија на НУЦК Марко Цепенков Прилеп

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе