од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Стела“-долгометражен детски филм

January 28 @ 14:00

Details

Date:
January 28
Time:
14:00

Venue

Кинотека на Република Северна Македонија

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе