од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Светот после нас“-игран филм

August 10 @ 20:00

Details

Date:
August 10
Time:
20:00

Organizer

Venue

Кинотека на Република Северна Македонија

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе