од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Само глас“-театарска претстава(гостување на фестивалот за монодрама во Битола)

14/05/2022 @ 20:00

Details

Date:
14/05/2022
Time:
20:00

Organizer

Venue

Центар за култура Битола

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе