од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Рита“-Гаетано Доницети

February 2 @ 20:00 - 21:15

Details

Date:
February 2
Time:
20:00 - 21:15

Organizer

Venue

Национална опера и балет
Национална опера и балет
Скопје,
+ Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе