од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Процут кон женственоста“-изложба по повод Меѓународниот ден на жената

03/03/2022 @ 00:00 - 15/03/2022 @ 00:00

Details

Start:
03/03/2022 @ 00:00
End:
15/03/2022 @ 00:00

Organizer

Venue

Национална галерија на Република Северна Македонија

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе