од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Профундис“ камерен оркестар- Ана Кондратенко(виолина), Владимир Костов(виолина), Весна Ангелова Христов(пијано), диригент Ѓургица Дашиќ Р.С.Македонија

July 18 @ 21:00

Details

Date:
July 18
Time:
21:00

Venue

Црква „Света Софија“ Охрид

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе