од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Промоција на книги „Димитрије Бужаровски-творештво и време“

August 8 @ 20:00

Details

Date:
August 8
Time:
20:00

Organizer

Venue

Црква „Света Софија“ Охрид

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе