од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Прешернов ден-Програма по повод денот на Франце Прешерн, во организација на Словенечки Центар Скопје

February 26 @ 20:00

Details

Date:
February 26
Time:
20:00

Venue

Кинотека на Република Северна Македонија

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе