од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Последната лента на Крап“-театарска претстава

March 14 @ 20:00

Details

Date:
March 14
Time:
20:00

Venue

Македонски народен театар

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе