од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Подиум на млади уметници, Камерен ансамбл „Нонет+“-диригент Ангел Спироски Р.С.Македонија

July 11 @ 20:00

Details

Date:
July 11
Time:
20:00

Venue

Црква „Света Софија“ Охрид

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе