од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Петко пет плус“-претстава за деца

January 28 @ 12:00

Details

Date:
January 28
Time:
12:00

Venue

Кинотека на Република Северна Македонија

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе